En-Cu-Kou
En-Cu-Kou je autor 45 obrázků a má tu 210 oblíbených obrázků.
Obrázky jeho pokémonního já jsou pod klíčovým slovem En-Cu-Kou.
Jestli sháníte program na kreslení, doporučuju Gimp ^^
- K avataru:
- Avatar mám od Suicune Wolf ^__^
- Věk:
- 26 roků
- Mail:
- encukou@gmail.com
- XMPP:
- encukou@gmail.com
- Web:
- http://fanart.pikachu.cz
Obrázky podle data vytvoření
#31
Ne 12. 04. 2009
Velikost: 536x391
, 109 celokuků, 30 komentářů (poslední St 07. 04. 2010)
Jak jste jistě správně uhodli, ACEO pro Beryho...
#32
Ne 23. 08. 2009
Velikost: 672x552; 97.8 KB
, 136 celokuků, 14 komentářů (poslední Čt 09. 09. 2010)
Tričko z letošního Čundru. Lineart je od Ashelinky.
#33
So 26. 09. 2009
Velikost: 800x800; 248 KB
, 140 celokuků, 10 komentářů (poslední St 07. 04. 2010)
Protože Ho-Oh > Lugia, aspoň co se vzhledu týče.
#34
Pá 09. 04. 2010
Velikost: 500x809; 361 KB
, 417 celokuků, 103 komentáře (poslední Pá 11. 06. 2010)
Zapište si to do kalendářů, ať nezapomenete...
#35
Ne 13. 02. 2011
Velikost: 1659x1561; 300 KB
286 celokuků, 33 komentáře (poslední Út 15. 02. 2011)
Trocha, řekněme, designu ^^;
#36
Po 14. 02. 2011
Velikost: 950x950; 299 KB
, 167 celokuků, 9 komentářů (poslední Po 25. 07. 2011)
Věc.
#38
Po 29. 08. 2011
Velikost: 544x512; 44.9 KB
235 celokuků, 19 komentářů (poslední St 08. 08. 2012)
První město
#39
So 19. 05. 2012
Velikost: 1417x989; 421 KB
177 celokuků, 16 komentářů (poslední Po 21. 05. 2012)
Abra pro Sabrinu
#40
So 02. 06. 2012
Velikost: 2138x1512; 1.53 MB
136 celokuků, 6 komentářů (poslední Ne 03. 06. 2012)
Takový experiment...
Řazení:
Od nejnovějších [Od nejstarších] A..Z Z..A Podle poslední akce Od nejnovějších Podle poslední akce Od nejnovějších Podle známky Podle hodnocení
Oblíbené obrázky
En-Cu-Kou tu má 210 oblíbených obrázků, třeba tyhle:
Ne 02. 05. 2010
, 471 celokuk, 38 komentářů (poslední Po 28. 05. 2012)
Chcel som nakreslit eeveeho a jeho evoluce.
Pá 18. 04. 2014
334 celokuky, 7 komentářů (poslední Po 26. 05. 2014)
Jsem "zpět" :D A i s animací! Jo a BTW, vim, že tio sem nepatří, ale musim se Vás zeptat... Jak se Vám líbí můj novej avatar? xDDD (Můžete mě oficiálně zabít)


