Gabi Empy
Gabi Empy je autorka 74 obrázků a má tu 493 oblíbené obrázky.
Bývá zobrazována jako Quilava.
Narozeniny:7.11
Na galerii jsem od mých asi devíti let... možná dřív. (a momentálně se vyznačuji silnou neaktivitou)
Oblíbení: Grovyle, Quilava,Volcarona, Goodra, Primal Dialga a mnoho dalších
<3 Vydry <3
PokéRadar (Platinum) anebo shiny (někteří darováni/vyměněni)
2xStarly
3xShinx
6xEevee
1xBuizel
1xAbsol
2xRalts
2xPonyta
2xGeodude
1xMareep
2xPidgey
4xSwablu
Shiny mimo radar:
•Emerald~female Luvdisc
•Pearl~female Garados;Event shiny Pichu :D
•Leaf Green~Zubat, nechycen, žádné bally T_T
•Platinum(od Konyho)~Drifblim, Milotic; od bratra shiny Gastrodon (Gastronomy)
•SoulSilver~Shiny Suicune (Modest!) (SR) <3
- K avataru:
- Quii~
- Věk:
- 18 roků
- Mail:
- gabi.suchoparova@gmail.com
Nejnovější obrázky
#1
So 03. 01. 2015
Velikost: 744x1052; 115 KB
112 celokuky, 1 komentář (So 03. 01. 2015)
Po x letech mě přepadl nával nostalgie, popadla jsem Inkscape (vektory) a vytvořila mého oblíbeného poké z 6. generace :)
#2
Út 28. 12. 2010
Velikost: 1050x872; 218 KB
, 100 celokuků, 4 komentáře (poslední Ne 10. 11. 2013)
AT s Rai :3
#3
Ne 07. 11. 2010
Velikost: 640x457; 72.9 KB
145 celokuků, 14 komentářů (poslední Ne 12. 12. 2010)
Jen také rychlovky zpaměti z Kvildy na konci září...
#4
Ne 07. 11. 2010
Velikost: 1000x1451; 452 KB
104 celokuky, 19 komentářů (poslední Ne 07. 11. 2010)
Konečně jsem se DNESKA, 7.11., protože je mi 14 let, vyvinula ^____________^
#5
So 09. 10. 2010
Velikost: 800x1161; 299 KB
71 celokuk, 2 komentáře (poslední Ne 10. 10. 2010)
Každá Mismagius nemusí mít dlouhou vestu a minisukni-už vůbec ne Mismagií čarodějnice ^^
#6
Po 21. 06. 2010
Velikost: 391x520; 60.6 KB
, 145 celokuků, 25 komentářů (poslední St 23. 06. 2010)
Tento obrázek byl 7. v Soutěži "Protiklady se přitahují"
Možná protiklady, ale PŘITAHUJÍ se :D Vyložte si to jak chcete ^_^
#7
Čt 13. 05. 2010
Velikost: 422x491; 72.8 KB
, 62 celokuky, 10 komentářů (poslední Pá 14. 05. 2010)
Tento obrázek byl 7. v Soutěži "Sladké sny"
Gabi is making an unhappy face... The NDS is making an INCREDIBLY happy face! ~aneb sny můžou být i přání :D
#8
Ne 09. 05. 2010
Velikost: 293x368; 72.4 KB
, 45 celokuků, 17 komentářů (poslední Út 11. 05. 2010)
Zapojila jsem fantazii ^_^
#9
Pá 07. 05. 2010
Velikost: 503x573; 73.0 KB
, 67 celokuků, 14 komentářů (poslední So 15. 05. 2010)
Aby MSka nebyla přespamovaná Raichátkama s Lugiou... :3
#10
Velikost: 637x558; 121 KB
, 296 celokuků, 75 komentářů (poslední Pá 14. 05. 2010)
Tento obrázek byl třetí v Soutěži "Pokémonní slavnost"
Pár lidiček z FA má rádo shiny Glaceona... Tak mu přinesli nějaké dárky :) Prostě "Uctívání Glaceona"
#11
So 27. 02. 2010
Velikost: 600x800; 86.4 KB
, 37 celokuků, 7 komentářů (poslední Ne 04. 04. 2010)
Lombre je strašný Poké T_T
#12
Út 16. 02. 2010
Velikost: 800x789; 206 KB
, 96 celokuků, 13 komentářů (poslední Út 16. 02. 2010)
Někomu jsem slibovala Bagona. Nevím komu, tak prostě je to pro něho :D
#13
St 10. 02. 2010
Velikost: 800x600; 91.1 KB
, 121 celokuk, 17 komentářů (poslední Čt 11. 02. 2010)
Tak roztomilý pokémon, a kdy byl nakreslen naposledy? T.T
#14
So 02. 01. 2010
Velikost: 667x600; 146 KB
, 274 celokuky, 49 komentářů (poslední Út 12. 01. 2010)
Tento obrázek byl 8. v Soutěži "Pokémoni v noci"
Co dělají pokémoni v noci? Spí :P
#15
Út 29. 12. 2009
Velikost: 800x600; 126 KB
, 110 celokuků, 52 komentáře (poslední Pá 15. 06. 2012)
Až se vajíčka vylíhnou, tak vyjde HG/SS :D
#16
Ne 06. 09. 2009
Velikost: 469x559; 98.7 KB
, 237 celokuků, 9 komentářů (poslední Út 29. 09. 2009)
Tento obrázek byl 16. v Soutěži "Gijinka"
Já NEUMÍM kreslit lidi ^_^'
#17
Ne 23. 08. 2009
Velikost: 300x385; 49.3 KB
, 225 celokuků, 15 komentářů (poslední St 30. 09. 2009)
Hybrídeeeeek xD
#18
St 01. 07. 2009
Velikost: 750x740; 96.7 KB
, 104 celokuky, 8 komentářů (poslední Ne 11. 10. 2009)
Čtyři pózy Aruseuse, odmítám psát i říkat anglická jména poté, co jsem slyšela "hlas" anglického Empoleona -__________-
#19
Po 08. 06. 2009
Velikost: 710x672; 110 KB
, 214 celokuky, 11 komentářů (poslední So 19. 06. 2010)
Kresba propiskou (bé, rozbila se :( ) o matice a fyzice. Můj milovaný Seth z Platinum (an se neptejte jak dlouho jsem se snažila mít samici O_O ). PS: Vybarvovat to nebudu ^^ A budu ráda za kritiku (teda jak od koho xD) a rady
#20
Út 19. 05. 2009
Velikost: 790x626
, 94 celokuky, 4 komentáře (poslední Út 09. 06. 2009)
Udělala jsem něco špatně? :D
#21
So 09. 05. 2009
Velikost: 557x353
, 187 celokuků, 6 komentářů (poslední Čt 04. 06. 2009)
Tento obrázek byl 24. v Soutěži "Trenérská karta"
Konečně jsem dodělala kartičku :) Odznaky budu přidávat, jak je budu vyhrávat :D Můj budoucí tým v platkách, od 23.5. :D
#22
Čt 09. 04. 2009
Velikost: 390x544
, 256 celokuků, 9 komentářů (poslední Pá 24. 07. 2009)
Tento obrázek byl 20. v Soutěži "Nakresli vlastní pokémonní kartu a získej skvělé ceny!"
Yay, jsem se rozhodla udělat další kartu, ale tentokrát pořádně propracovanou :) Budu ráda za rady :)
#23
Pá 27. 03. 2009
Velikost: 780x588
, 155 celokuků, 5 komentářů (poslední Ne 05. 07. 2009)
Moje Pappa a Giragaia do soutěže :D Více ke kartám v Dlouhém popisku :)
#24
So 21. 03. 2009
Velikost: 500x685
, 151 celokuk, 12 komentářů (poslední So 10. 07. 2010)
Tento obrázek byl 6. v Soutěži "Pokémoni v reálném světě"
Tady se jedné o spojení útoku a psího sportu :D Takové pokémonské podání agility. Trenéři se svými pokémony (omezená velikost do jednoho metru) "Běhají" po stadionu a skáčou přes překážky. Takže tady jsou dobří rychlí p
#25
Ne 15. 03. 2009
Velikost: 500x496
, 227 celokuků, 14 komentářů (poslední Po 16. 03. 2009)
Tento obrázek byl 14. v Soutěži "Shiny Soutěž"
Konečně jsem se dohrabala zase ke zlatejm pastelkám, ale teda... SKENER FOR NEVER!!! Jinak co se Satoshimu vyvinul Mukubird na Mukuhawka (Japonský jména sice tak dobrý nejsou, ale byl to japonskej díl, ne xD hrabe mi) se v mém týmu vyhoupnul...
#26
Po 22. 12. 2008
Velikost: 260x298
, 198 celokuků, 11 komentářů (poslední Ne 04. 01. 2009)
Tento obrázek byl 11. v Soutěži "Maškaráda"
Já vím, že je to originální jméno xD Staraptor jde na maškarádu v poušti v masce Empoleona.
#27
Po 19. 05. 2008
Velikost: 300x285
, 135 celokuků, 5 komentářů (poslední Út 20. 05. 2008)
Já vím,že je to originální název :-) Hodnoťe sami.
#28
Čt 08. 05. 2008
Velikost: 250x250
, 133 celokuky, 5 komentářů (poslední Ne 11. 05. 2008)
Konečně se mi povedlo, najít photoshop v CDčkách a tak jsem něco nakreslila :-)
#29
Čt 03. 01. 2008
Velikost: 700x1009
, 270 celokuků, 6 komentářů (poslední Út 09. 06. 2009)
Tento obrázek byl 10. v Soutěži "Mimo svůj živel"
Tohle mi zabralo docela dost, akorát ten skener to skazil, takže kdybych měla Empoleona, asi by byl ten sskener mokrý -_-. Je to obrázek do soutěže: Ponitka si jen tak s kamarády jede na hory (údolí sopky), vrací se do svojí chatky(jeskyn...
#30
Čt 11. 10. 2007
Velikost: 500x703
, 215 celokuků, 10 komentářů (poslední So 05. 01. 2008)
Nakresleno temperkama.
#31
St 05. 09. 2007
Velikost: 900x572
, 179 celokuků, 3 komentáře (poslední Čt 06. 09. 2007)
Tento obrázek byl 10. v Soutěži "Vyhynulí pokémoni"
Máma pozoruje letecké kousky svého syna a ten si všimnul Belsprauta a myslí si že je to šopský salát rotože je ještě malý a neví že není býložravec. (Ještě dodat že je to zvláštní druh Aerodactyla protože má v dospělosti m...
#32
Pá 31. 08. 2007
Velikost: 600x828
, 159 celokuků, 1 komentář (Pá 31. 08. 2007)
Pro nia wolf. Grovyle kreslen tužkou, obtáhnut a vyparven v paint Shop pro. Hotová Hrůůůůůůůůůůůůůůůůůzááááááááá!!!!!!!!! :( :( :( :( :( :( D: D:
#33
Pá 31. 08. 2007
Velikost: 400x771
, 162 celokuky, 7 komentářů (poslední Pá 31. 08. 2007)
No tak konečně jsem zase něco nakreslila - po dloooooouhatánskééé době. Skusila jsem konečně mého (díky Rangeru :D) nejoblíbenějšího Pokémona Raikoua. Byxl taky takový mini pokus o stíny... Jinak jsem se taky pokoušela o zázraky ...
#34
Pá 24. 11. 2006
Velikost: 600x600
, 171 celokuk, 7 komentářů (poslední Po 27. 11. 2006)
Vytvořila jsem ho já. Dobrou noc:D*evil grin*(mueeeeheeeeeeeheeeeeeeee)
#35
Pá 17. 11. 2006
Velikost: 1068x574
, 111 celokuk, 6 komentářů (poslední Po 30. 07. 2007)
Pro Nia Wolf opožděně k narozeninám:D
#36
Po 30. 10. 2006
Velikost: 500x365
, 95 celokuků, 4 komentáře (poslední Út 31. 10. 2006)
Rainbowcorn,můj vymyšlený poké.
#37
Po 16. 10. 2006
Velikost: 600x600
, 111 celokuk, 9 komentářů (poslední Pá 27. 10. 2006)
Tento obrázek byl 13. v Soutěži "Emoce"
Do soutěže.
#38
St 11. 10. 2006
Velikost: 400x600
, 208 celokuků, 8 komentářů (poslední Čt 12. 10. 2006)
Vymyšlený,snažila jsem se ale stejně to dobrý není. oheň je hroznej.
#40
Pá 22. 09. 2006
Velikost: 600x400
, 171 celokuk, 13 komentářů (poslední Pá 22. 09. 2006)
Další oběť je Fireanne.
#41
Čt 21. 09. 2006
Velikost: 600x400
, 153 celokuky, 16 komentářů (poslední So 07. 03. 2009)
Mueheeeheheeeeeeeeeeeee,tady to máš Nio!
#42
Čt 21. 09. 2006
Velikost: 400x600
, 23 celokuky, 1 komentář (Čt 21. 09. 2006)
Vypadá jako evil či ne?
#43
St 20. 09. 2006
Velikost: 400x600
, 23 celokuky, 5 komentářů (poslední Čt 21. 09. 2006)
Přidávám se k evil!
#44
Po 10. 07. 2006
Velikost: 900x787
, 45 celokuků, 1 komentář (Po 10. 07. 2006)
Perappu sedí na větvi.
#45
Pá 16. 06. 2006
Velikost: 900x1431
, 45 celokuků, 5 komentářů (poslední Ne 18. 06. 2006)
Černá strana je strana špatné strany Absola:neštěstí. Světlá znamaná dobro.
#47
St 07. 06. 2006
Velikost: 900x654
, 114 celokuky, 4 komentáře (poslední Po 19. 06. 2006)
Tento obrázek byl 30. v Soutěži "Pokémonní souboje"
Takže...vzpomněla jsem si jaké to bylo před rokem,kdy jsem v Leaf Green chytala Artikuna. To jsem měla Charizarda. Tedˇmém Venosaura a mnoho jiných Pokémonů. (Kresleno fixama,červená je z oranžové a růžové). Napište jestli se to povedl..
#48
Út 30. 05. 2006
Velikost: 900x654
, 53 celokuky, 5 komentářů (poslední Po 05. 06. 2006)
...Pro Ashelinku.
#49
Po 29. 05. 2006
Velikost: 900x654
, 128 celokuků, 2 komentáře (poslední Út 30. 05. 2006)
...Pro Ashelinku.
#50
Čt 25. 05. 2006
Velikost: 900x641
, 190 celokuků, 1 komentář (So 22. 07. 2006)
Obloha je schválně,aby byli mraky. Pro Fire Anne.
Řazení:
[Od nejnovějších] Od nejstarších A..Z Z..A Podle poslední akce Od nejnovějších Podle poslední akce Od nejnovějších Podle známky Podle hodnocení
Oblíbené obrázky
Gabi Empy tu má 493 oblíbené obrázky, třeba tyhle:
Út 29. 11. 2005
Velikost: 688x800
, 145 celokuků, 6 komentářů (poslední Út 07. 12. 2010)
Suicune stoupající po poloprůshledných schodech kamsi do výšin, s aurorou borealis v pozadí. Vánoční dárek pro Suicune Wolf.
Po 19. 06. 2006
Velikost: 1418x1999
, 175 celokuků, 19 komentářů (poslední St 01. 08. 2007)
Obrázek pro Trilla
