Gabi Empy
Gabi Empy je autorka 74 obrázků a má tu 493 oblíbené obrázky.
Bývá zobrazována jako Quilava.
Narozeniny:7.11
Na galerii jsem od mých asi devíti let... možná dřív. (a momentálně se vyznačuji silnou neaktivitou)
Oblíbení: Grovyle, Quilava,Volcarona, Goodra, Primal Dialga a mnoho dalších
<3 Vydry <3
PokéRadar (Platinum) anebo shiny (někteří darováni/vyměněni)
2xStarly
3xShinx
6xEevee
1xBuizel
1xAbsol
2xRalts
2xPonyta
2xGeodude
1xMareep
2xPidgey
4xSwablu
Shiny mimo radar:
•Emerald~female Luvdisc
•Pearl~female Garados;Event shiny Pichu :D
•Leaf Green~Zubat, nechycen, žádné bally T_T
•Platinum(od Konyho)~Drifblim, Milotic; od bratra shiny Gastrodon (Gastronomy)
•SoulSilver~Shiny Suicune (Modest!) (SR) <3
- K avataru:
- Quii~
- Věk:
- 18 roků
- Mail:
- gabi.suchoparova@gmail.com
Obrázky podle data vytvoření
#11
Út 18. 04. 2006
Velikost: 900x653
, 90 celokuků, 4 komentáře
Tento obrázek byl 15. v Soutěži "Dračí typ"
Neboli Fotbal.XDDDDDD.
#12
Po 01. 05. 2006
Velikost: 900x653
, 37 celokuků, 2 komentáře (poslední Ne 13. 04. 2008)
Blaziken je rozpálený aby mu nebyla zima a Regice...
#16
Čt 04. 05. 2006
Velikost: 900x653
, 112 celokuky, 1 komentář (Po 09. 06. 2008)
Nakresleno před dlouhou dobou když ještě mi to tak nešlo....
#17
So 06. 05. 2006
Velikost: 900x643
, 47 celokuků, 6 komentářů (poslední Pá 21. 07. 2006)
Další pro Lappy
#19
Čt 11. 05. 2006
Velikost: 900x1264
, 24 celokuky, 3 komentáře (poslední Út 23. 05. 2006)
Skoušela jsem stíny.
#20
Pá 12. 05. 2006
Velikost: 900x817
, 171 celokuk, 3 komentáře (poslední Po 29. 05. 2006)
Stínované pro Fire Anne
Řazení:
Od nejnovějších [Od nejstarších] A..Z Z..A Podle poslední akce Od nejnovějších Podle poslední akce Od nejnovějších Podle známky Podle hodnocení
Oblíbené obrázky
Gabi Empy tu má 493 oblíbené obrázky, třeba tyhle:
Po 31. 07. 2006
Velikost: 963x700
, 138 celokuků, 9 komentářů (poslední So 12. 09. 2009)
Na tento obrázek se měli nakreslit všichni, kteří byli na 5, Pokéčundru.
Pá 14. 05. 2010
Velikost: 3072x2304; 1.30 MB
, 34 celokuky, 9 komentářů (poslední Po 17. 05. 2010)
No tak více infa dole.....
