Gabi Empy
Gabi Empy je autorka 74 obrázků a má tu 493 oblíbené obrázky.
Bývá zobrazována jako Quilava.
Narozeniny:7.11
Na galerii jsem od mých asi devíti let... možná dřív. (a momentálně se vyznačuji silnou neaktivitou)
Oblíbení: Grovyle, Quilava,Volcarona, Goodra, Primal Dialga a mnoho dalších
<3 Vydry <3
PokéRadar (Platinum) anebo shiny (někteří darováni/vyměněni)
2xStarly
3xShinx
6xEevee
1xBuizel
1xAbsol
2xRalts
2xPonyta
2xGeodude
1xMareep
2xPidgey
4xSwablu
Shiny mimo radar:
•Emerald~female Luvdisc
•Pearl~female Garados;Event shiny Pichu :D
•Leaf Green~Zubat, nechycen, žádné bally T_T
•Platinum(od Konyho)~Drifblim, Milotic; od bratra shiny Gastrodon (Gastronomy)
•SoulSilver~Shiny Suicune (Modest!) (SR) <3
- K avataru:
- Quii~
- Věk:
- 18 roků
- Mail:
- gabi.suchoparova@gmail.com
Obrázky podle data vytvoření
#11
So 27. 02. 2010
Velikost: 600x800; 86.4 KB
, 37 celokuků, 7 komentářů (poslední Ne 04. 04. 2010)
Lombre je strašný Poké T_T
#12
Út 16. 02. 2010
Velikost: 800x789; 206 KB
, 96 celokuků, 13 komentářů (poslední Út 16. 02. 2010)
Někomu jsem slibovala Bagona. Nevím komu, tak prostě je to pro něho :D
#13
St 10. 02. 2010
Velikost: 800x600; 91.1 KB
, 121 celokuk, 17 komentářů (poslední Čt 11. 02. 2010)
Tak roztomilý pokémon, a kdy byl nakreslen naposledy? T.T
#14
So 02. 01. 2010
Velikost: 667x600; 146 KB
, 274 celokuky, 49 komentářů (poslední Út 12. 01. 2010)
Tento obrázek byl 8. v Soutěži "Pokémoni v noci"
Co dělají pokémoni v noci? Spí :P
#15
Út 29. 12. 2009
Velikost: 800x600; 126 KB
, 110 celokuků, 52 komentáře (poslední Pá 15. 06. 2012)
Až se vajíčka vylíhnou, tak vyjde HG/SS :D
Stránky:
<<< << 1-5 6-10 [11-15] 16-20 21-25 26-30 31-35 36-40 41-45 46-50 51-55 56-60 61-65 66-70 71-74 >> >>>
Řazení:
[Od nejnovějších] Od nejstarších A..Z Z..A Podle poslední akce Od nejnovějších Podle poslední akce Od nejnovějších Podle známky Podle hodnocení
Oblíbené obrázky
Gabi Empy tu má 493 oblíbené obrázky, třeba tyhle:
So 23. 09. 2006
Velikost: 1016x708
, 73 celokuky, 14 komentářů (poslední Ne 24. 09. 2006)
Ve škole jsme měli něco nakreslit, tak jsem nakreslila Umbreona. Jelikož jsem na to ale měla asi tak 20 min, tak to vypadá jak to vypadá. Vyfocené.
