Gabi Empy
Gabi Empy je autorka 74 obrázků a má tu 493 oblíbené obrázky.
Bývá zobrazována jako Quilava.
Narozeniny:7.11
Na galerii jsem od mých asi devíti let... možná dřív. (a momentálně se vyznačuji silnou neaktivitou)
Oblíbení: Grovyle, Quilava,Volcarona, Goodra, Primal Dialga a mnoho dalších
<3 Vydry <3
PokéRadar (Platinum) anebo shiny (někteří darováni/vyměněni)
2xStarly
3xShinx
6xEevee
1xBuizel
1xAbsol
2xRalts
2xPonyta
2xGeodude
1xMareep
2xPidgey
4xSwablu
Shiny mimo radar:
•Emerald~female Luvdisc
•Pearl~female Garados;Event shiny Pichu :D
•Leaf Green~Zubat, nechycen, žádné bally T_T
•Platinum(od Konyho)~Drifblim, Milotic; od bratra shiny Gastrodon (Gastronomy)
•SoulSilver~Shiny Suicune (Modest!) (SR) <3
- K avataru:
- Quii~
- Věk:
- 18 roků
- Mail:
- gabi.suchoparova@gmail.com
Obrázky podle data vytvoření
#21
So 09. 05. 2009
Velikost: 557x353
, 187 celokuků, 6 komentářů (poslední Čt 04. 06. 2009)
Tento obrázek byl 24. v Soutěži "Trenérská karta"
Konečně jsem dodělala kartičku :) Odznaky budu přidávat, jak je budu vyhrávat :D Můj budoucí tým v platkách, od 23.5. :D
#22
Čt 09. 04. 2009
Velikost: 390x544
, 256 celokuků, 9 komentářů (poslední Pá 24. 07. 2009)
Tento obrázek byl 20. v Soutěži "Nakresli vlastní pokémonní kartu a získej skvělé ceny!"
Yay, jsem se rozhodla udělat další kartu, ale tentokrát pořádně propracovanou :) Budu ráda za rady :)
#23
Pá 27. 03. 2009
Velikost: 780x588
, 155 celokuků, 5 komentářů (poslední Ne 05. 07. 2009)
Moje Pappa a Giragaia do soutěže :D Více ke kartám v Dlouhém popisku :)
#24
So 21. 03. 2009
Velikost: 500x685
, 151 celokuk, 12 komentářů (poslední So 10. 07. 2010)
Tento obrázek byl 6. v Soutěži "Pokémoni v reálném světě"
Tady se jedné o spojení útoku a psího sportu :D Takové pokémonské podání agility. Trenéři se svými pokémony (omezená velikost do jednoho metru) "Běhají" po stadionu a skáčou přes překážky. Takže tady jsou dobří rychlí p
#25
Ne 15. 03. 2009
Velikost: 500x496
, 227 celokuků, 14 komentářů (poslední Po 16. 03. 2009)
Tento obrázek byl 14. v Soutěži "Shiny Soutěž"
Konečně jsem se dohrabala zase ke zlatejm pastelkám, ale teda... SKENER FOR NEVER!!! Jinak co se Satoshimu vyvinul Mukubird na Mukuhawka (Japonský jména sice tak dobrý nejsou, ale byl to japonskej díl, ne xD hrabe mi) se v mém týmu vyhoupnul...
#26
Po 22. 12. 2008
Velikost: 260x298
, 198 celokuků, 11 komentářů (poslední Ne 04. 01. 2009)
Tento obrázek byl 11. v Soutěži "Maškaráda"
Já vím, že je to originální jméno xD Staraptor jde na maškarádu v poušti v masce Empoleona.
#27
Po 19. 05. 2008
Velikost: 300x285
, 135 celokuků, 5 komentářů (poslední Út 20. 05. 2008)
Já vím,že je to originální název :-) Hodnoťe sami.
#28
Čt 08. 05. 2008
Velikost: 250x250
, 133 celokuky, 5 komentářů (poslední Ne 11. 05. 2008)
Konečně se mi povedlo, najít photoshop v CDčkách a tak jsem něco nakreslila :-)
#29
Čt 03. 01. 2008
Velikost: 700x1009
, 270 celokuků, 6 komentářů (poslední Út 09. 06. 2009)
Tento obrázek byl 10. v Soutěži "Mimo svůj živel"
Tohle mi zabralo docela dost, akorát ten skener to skazil, takže kdybych měla Empoleona, asi by byl ten sskener mokrý -_-. Je to obrázek do soutěže: Ponitka si jen tak s kamarády jede na hory (údolí sopky), vrací se do svojí chatky(jeskyn...
#30
Čt 11. 10. 2007
Velikost: 500x703
, 215 celokuků, 10 komentářů (poslední So 05. 01. 2008)
Nakresleno temperkama.
Řazení:
Od nejnovějších Od nejstarších A..Z Z..A Podle poslední akce Od nejnovějších Podle poslední akce [Od nejnovějších] Podle známky Podle hodnocení
Oblíbené obrázky
Gabi Empy tu má 493 oblíbené obrázky, třeba tyhle:
Pá 18. 08. 2006
Velikost: 843x728
, 72 celokuky, 12 komentářů (poslední Po 27. 04. 2009)
Tohle je jeden ze starších obrázků, které mám nalepené v sešitě. Do teďka nechápu, proč jsem je lepila? Jo a je to vyfocené, jen mě mrzí, že je to trošku rozmazané.
Pá 01. 07. 2011
Velikost: 1300x1083; 1.20 MB
48 celokuků, 6 komentářů (poslední St 11. 07. 2012)
Nudaaa bylaaaaa X"D
