Gabi Empy
Gabi Empy je autorka 74 obrázků a má tu 493 oblíbené obrázky.
Bývá zobrazována jako Quilava.
Narozeniny:7.11
Na galerii jsem od mých asi devíti let... možná dřív. (a momentálně se vyznačuji silnou neaktivitou)
Oblíbení: Grovyle, Quilava,Volcarona, Goodra, Primal Dialga a mnoho dalších
<3 Vydry <3
PokéRadar (Platinum) anebo shiny (někteří darováni/vyměněni)
2xStarly
3xShinx
6xEevee
1xBuizel
1xAbsol
2xRalts
2xPonyta
2xGeodude
1xMareep
2xPidgey
4xSwablu
Shiny mimo radar:
•Emerald~female Luvdisc
•Pearl~female Garados;Event shiny Pichu :D
•Leaf Green~Zubat, nechycen, žádné bally T_T
•Platinum(od Konyho)~Drifblim, Milotic; od bratra shiny Gastrodon (Gastronomy)
•SoulSilver~Shiny Suicune (Modest!) (SR) <3
- K avataru:
- Quii~
- Věk:
- 18 roků
- Mail:
- gabi.suchoparova@gmail.com
Obrázky podle data vytvoření
#21
So 09. 05. 2009
Velikost: 557x353
, 187 celokuků, 6 komentářů (poslední Čt 04. 06. 2009)
Tento obrázek byl 24. v Soutěži "Trenérská karta"
Konečně jsem dodělala kartičku :) Odznaky budu přidávat, jak je budu vyhrávat :D Můj budoucí tým v platkách, od 23.5. :D
#22
Čt 09. 04. 2009
Velikost: 390x544
, 256 celokuků, 9 komentářů (poslední Pá 24. 07. 2009)
Tento obrázek byl 20. v Soutěži "Nakresli vlastní pokémonní kartu a získej skvělé ceny!"
Yay, jsem se rozhodla udělat další kartu, ale tentokrát pořádně propracovanou :) Budu ráda za rady :)
#23
Pá 27. 03. 2009
Velikost: 780x588
, 155 celokuků, 5 komentářů (poslední Ne 05. 07. 2009)
Moje Pappa a Giragaia do soutěže :D Více ke kartám v Dlouhém popisku :)
Řazení:
[Od nejnovějších] Od nejstarších A..Z Z..A Podle poslední akce Od nejnovějších Podle poslední akce Od nejnovějších Podle známky Podle hodnocení
Oblíbené obrázky
Gabi Empy tu má 493 oblíbené obrázky, třeba tyhle:
Ne 02. 11. 2014
Velikost: 566x755; 584 KB
120 celokuků, 1 komentář (Čt 13. 11. 2014)
Be Patient With Me...
Pá 28. 04. 2006
, 319 celokuků, 20 komentářů (poslední So 13. 09. 2008)
Tento obrázek byl 19. v Soutěži "Dračí typ"
A tady je ještě shiny verze předchozího obrázku, protože pokud si dobře vzpomínám, b.dragon preferoval shiny Rayquazu. Já normálně preferuji zelenou (zelená rulí ;)), ale v tomhle případě se mi ta shiny líbí víc :)
