L:, no, já se řídil tím jak vypadá všude jinde...
Kyuu a Rukario
Informace
Pic #048 - Kyuu a plyšák Rukario
- Datum vytvoření
- Út 27. 04. 2010
- Poslední změna
- Út 27. 04. 2010
- Dlouhý popisek
- Pic #048 - Kyuu a plyšák RukarioTakže další obrázek používající kombinaci vektoru a rastru je na světě :) Obrázek Kyuu s plyšovým Rukariem je art trade s Kyuubreon. Náčrtek a lineart nakreslila Raichátko <3 ... takže je to další collab :)
- Klíčová slova
- Žádná klíčová slova u obrázku nejsou.
- Umístění
- Výstavní síně
- Oblíbenost
-
Komentáře
Prosím, přihlaš se. Pak můžeš přidávat komentáře.
(Jak? Podívej se do pravé lišty)
Pá 07. 05. 2010, 10:33:31
![[Avatar]](/avatars/367.png)
Lugia010719d1
Elda: tohle už není rozmazávaný :3 Rozmazávaný stínování byly jenom 2 obrázky:
v Photoshopu a Gimpu už to je klasicky stínování měkkým štětcem s tím, že někde je stín měkkej úplně a někde trochu přitvrdlej.. Podobně jako u Jupi: http://fanart.pikachu.cz/content/picture.php?picture=7922&artist=104&od=0&odtp=0&fullview=on
Tak dobře jako Jupi teda nekreslím, ale myslím že styl stínů je to podobnej ^^
filozof: pokud myslíš, že Kyuu se má kreslit jinak, tak ji nakresli tak, jak si ji představuješ, ať vim jak se má správně kreslit :3 Myslím že i Kyuu bude mít radost, že ji někdo kreslí :D
Čt 06. 05. 2010, 21:02:16
![[Avatar]](/avatars/669.png)
1elda1
Umbreoni jsou celkově trochu buclatí, ale tady mi ani moc nepříjde, že by kyuu byla vychrtlá. Spíš se mi zdá trochu škoda, že jsi přešel z cell shadingu na takové to rozmazávané stínování.
1elda1