Klíčové slovo Growlithe
Growlithe je pokémon.
Tady jsou sprity z her a oficiální obrázek od Kena Sugimoriho, kdybys náhodou zapomněl/a jak přesně vypadá.
Growlithe v Galerii

#1
Velikost: 786x588
2+, 329 celokuků,
Chtěl jsem si trošku procvičit stíny... No vim nic moc musim ještě trénovat. Chtěl jsem to udělat jakože světlio vychází z toho ohně co chrlí vim nepovedlo se. Jinak věnováno Wolf arcainovi.

#2
Velikost: 906x598
2-, 63 celokuky,
Je to jen takový nápad...Prostě spící growlithe...

#3
Velikost: 291x415; 223 KB
2, 68 celokuků,
growlithe a butterfree

#4
Velikost: 1024x725
2, 100 celokuků,
....viz dl. pop.

#5
Velikost: 1024x498
2, 81 celokuk,
Kash chtěla obrázek, tady ho má. :D

#6
Velikost: 1229x1760
3+, 185 celokuků,
Tak tohle je ta pravá pokécard ^.^ PS:Sorry za barvy, ale to scan D:

#7
Velikost: 500x672
3+, 112 celokuky,
Obrázek na pokékartu

#8
Velikost: 600x606
3+, 36 celokuků,
Zase jsem šáhla po pastelkách..

#9
Velikost: 1097x1558
3+, 91 celokuk,
Spokojený Growlithe

#10
Velikost: 1212x1800
3, 155 celokuků,
Tak třetí pokus... Dávám ho sem ještě nevybarvenýho, kdybych to potom těma barvama zkazila, ať můžu znova.

#11
Velikost: 1024x626
3, 147 celokuků,
plomin ze to trvalo tak dlouho,proste si nemela jeste sanci utist XD

#12
Velikost: 620x626
3, 92 celokuky,
Předchozí obrázek akorát v digitálním provedení..

#13
Velikost: 1536x2048; 940 KB
3, 33 celokuky,
Growlithe mokrý po dešti

#14
Velikost: 448x336
3-, 155 celokuků,

#15
Velikost: 1536x2560; 1.50 MB
58 celokuků,
Takový to, když vám pokemon chce utéct z papíru :))

#16
152 celokuky,
Growlithe se rozběhl za motýlkem, byl do chytání motýla zabrán tak, že si nevšiml propasti až do poslední chvíle a to už bylo pozdě.
Motýl byl kreslen podle různých obrázků babočky paví oko, až na to že má trochu jinak tělo(

#17
Velikost: 480x640; 61.4 KB
27 celokuků
Další z mích výtvorů

#18
104 celokuky,
Oficiálně zveřejňuji svůj týmešek.. :33

#19
Velikost: 796x1400; 377 KB
130 celokuků,
Když už je ten svátek, tak ať je na to i sada skiců

#20
258 celokuků,
Nikdy není tam,kde má být....( dlouhý popisek je důležitý ! ) P.S. Omlouvám se za odlesk u nohy Jenny,pokusím se to vyfotit lépe