En-Cu-Kou
En-Cu-Kou je autor 45 obrázků a má tu 210 oblíbených obrázků.
Obrázky jeho pokémonního já jsou pod klíčovým slovem En-Cu-Kou.
Jestli sháníte program na kreslení, doporučuju Gimp ^^
- K avataru:
- Avatar mám od Suicune Wolf ^__^
- Věk:
- 26 roků
- Mail:
- encukou@gmail.com
- XMPP:
- encukou@gmail.com
- Web:
- http://fanart.pikachu.cz
Obrázky podle poslední akce
#21
St 30. 11. 2005
Velikost: 720x700
, 84 celokuky, 6 komentářů (poslední St 19. 05. 2010)
Tento obrázek byl 5. v Soutěži "Sladké sny"
Nechal jsem prosvítat ten náčrt, aby to nebylo tak nudné ^^
#22
Ne 12. 04. 2009
Velikost: 536x391
, 109 celokuků, 30 komentářů (poslední St 07. 04. 2010)
Jak jste jistě správně uhodli, ACEO pro Beryho...
#23
So 26. 09. 2009
Velikost: 800x800; 248 KB
, 140 celokuků, 10 komentářů (poslední St 07. 04. 2010)
Protože Ho-Oh > Lugia, aspoň co se vzhledu týče.
#24
Út 16. 09. 2008
, 447 celokuků, 24 komentáře (poslední Út 09. 03. 2010)
Tento obrázek byl 4. v Soutěži "Fotosoutěž"
Porygon2 si to nespočítal úplně přesně...
#25
Čt 09. 10. 2008
Velikost: 610x610
, 268 celokuků, 59 komentářů (poslední So 16. 01. 2010)
Kdybyste to uhodli moc rychle, neříkejte odpověď, ať si to ostatní užijou...
#26
So 14. 02. 2009
Velikost: 533x385
, 96 celokuků, 8 komentářů (poslední Po 14. 09. 2009)
Kartička pro Dragoniss...
#28
Čt 19. 06. 2008
Velikost: 800x600
, 210 celokuků, 16 komentářů (poslední Po 04. 05. 2009)
Porygon2 ve svém přirozeném prostředí
#29
St 30. 11. 2005
Velikost: 683x700
, 63 celokuky, 5 komentářů (poslední Čt 04. 12. 2008)
Tohle jsem nakreslil po cestě vlakem z Pokéčundru......
#30
Čt 06. 09. 2007
Velikost: 500x395
, 416 celokuků, 43 komentáře (poslední So 06. 09. 2008)
Jednoduché ikonky pro pokémonní typy
Řazení:
Od nejnovějších Od nejstarších A..Z Z..A Podle poslední akce Od nejnovějších [Podle poslední akce] Od nejnovějších Podle známky Podle hodnocení
Oblíbené obrázky
En-Cu-Kou tu má 210 oblíbených obrázků, třeba tyhle:
St 10. 07. 2013
Velikost: 700x500; 44.5 KB
53 celokuky, 2 komentáře (poslední St 10. 07. 2013)
Když jsem se dozvěděla, že Sagu nesnáší zelené papriky,musela jsem se jí prostě pomstít za to, že nedodržuje skripta ve filmu !!!
Ne 29. 07. 2007
Velikost: 1240x1106
, 86 celokuků, 2 komentáře (poslední Po 06. 08. 2007)
pidgeot, peck


