pikachu.cz >> PokéGalerie >> Hlavní stránka >> Archiv novinek

Archiv novinek

Časy se mění.... Tohle bylo jednou na hlavní stránce Pokégalerie:

22. 2. 2013

V sobotu 2. března se v Praze koná mistrovství ČR v Pokémonech (v DS hrách 5. generace). Přijďte, ať už jako hráči nebo jako obecenstvo!

15. 1. 2013

Od lednového OMA, tj. pro všechny obrázky v ateliérech od 1.1.2013, bude nyní platit pravidlo, že vyhrává obrázek s největším počtem "favů" (oblíbenosti), tj. s největším počtem hvězdiček oblíbenosti, za daný měsíc.

8. 10. 2012

S novou soutěží (devětačtyřicátou, to to letí) přichází malá změna pravidel. Jednak budou moci hlasovat jen aktivní uživatelé (ti, kteří tu mají obrázek z posledního půl roku), a jednak jsou teď ceny nejen za první místo, ale i za opakovanou účast v soutěžích. Detaily zde.
Mimochodem, proslýchá se, že v příští soutěži se bude hrát o „supercenu“, na kterou budete potřebovat našetřit více výher. Takže jestli si mezi cenami nevyberete, není to důvod se nezúčastnit!

1. 10. 2012

26. října se bude konat brněnský pokésraz! Více informací a diskuse je u plakátu.

25. 10. 2011

Pro ty, kteří už začínají plánovat prázdniny 2012: je znám termín 11. Pokéčundru: 28. 7. – 4. 8. 2012.

3. 6. 2012

(ZRUŠENO!) 30. června se bude konat brněnský L/D sraz! Více informací a diskuse je u plakátu.

12. 5. 2012

19. 5. se udál další pražský galerijní sraz! Více informací, diskuse a fotky jsou u plakátu.

17. 4. 2011

Dnes se bude Galerie stěhovat na nový server. Je možné, že občas vypadne.
Aktualizace: už je přestěhováno :)

1. 4. 2011

Doufám že tě moc nebolí hlava.

3. 3. 2011

Za chvíli vyjdou hry Black a White, a s nimi anglické překlady jmen pokémonů. Klíčová slova u obrázků budou převedena z českého přepisu japonštiny na anglická jména. Kdo chce ponechat jména japonská, nechť co nejdřív doplní anglické jméno sám (budou-li u obrázku obě varianty, zůstanou obě tak jak jsou).

3. 3. 2011

Pokémon Reorchestrated, skupina fanoušků aranžujících hudbu z pokéher pro orchestr, vyhlašuje kreslící soutěž. Vítěz si může říct, kterou skladbu zpracují příště. Takže kdo si chce zasoutěžit o netradiční cenu, ať je sleduje :)

24. 2. 2011

Nezapomeňte na soutěž s věcnou cenou a ostravský sraz :)

24. 1. 2011

Všichni se tu mají rádi. Jen spolu občas nesouhlasí.
Takhle to samozřejmě nefunguje, ale až vás tu někdo naštve, zkuste se zhluboka nadechnout a přečíst si „nepřátelský“ příspěvek znova. A představovat si že vůbec nepřátelský není. Jestli zjistíte že i tak dává smysl, zapřemýšlejte o tom, kolik máte důvodů věřit na nepřátele.
A když to vypadá že váš vlastní text vyzněl příliš tvrdě? Zkuste se omluvit, i když jste nic špatného neudělali. Nic to nestojí, vážně :)
Nu a pro všechny samozvané policajty: Přidat se na něčí stranu a bušit do společného protivníka toho moc nevyřeší. Na obou stranách jsou jen lidi, co občas udělají chybu – a vyčítat jim ji není to nejlepší co se dá udělat, ať už té chyby litují nebo ne.
Díky za pozornost, můžete dál kreslit :)

29. 9. 2010

20. listopadu se uskuteční druhý bratislavský sraz. Takže kdo může, ať tam je! :)

20. 9. 2010

Jak už pravděpodobně víte, v Japonsku vyšly nové pokémonní hry se spoustou nových příšerek.
Ode dneška má každý nový pokémon na své stránce pár obrázků z her, aby se vědělo jak vypadá. Vzhledem k tomu, že japonská jména do angličtiny každý přepisuje jak se mu zachce, jsem se rozhodl je přepsat, jak se říká, jak mi zobák narost'.
Seznam nových pokémonů naleznete zde.
Přeji hezké kreslení!
En–Cu–Kou

19. 5. 2010

Chceš-li se podílet na vedení Galerie, přidej se k některé z vln k tomuto účelu vytvořených. Všichni se zájmem o Galerii jsou vítáni; ode dneška nepotřebujete pozvánku.

3. 4. 2010

Nestačí ti psát komentáře? Chceš ukázat svoje umělecké znalosti? Piš k obrázkům kritiku!
Jak to udělat? Jednoduše. Napiš kamkoliv do komentáře <i>Originalita: 3</i> (nezapomeň na to <i>!) Trojku zaměň za svou známku. A za to napiš své důvody, proč takovou známku dáváš.
No, a tohle udělej pro každou známkovací kategorii, ne jen pro originalitu. Jestli tě napadají i jiné kategorie než ty aktuální čtyři, můžeš je samozřejmě napsat taky; nebo můžeš některé kategorie vynechat, pokud se ti zdá že se k obrázku nevztahují.
V budoucnu budou známky s kritikou, a vůbec známky dobrých kritiků, hrát větší roli než ty ostatní.

19. 4. 2010

1. května (mája) přijďte na sraz do Bratislavy! Víc informací je tady.

15. 4. 2010

Prošvihl/a jsi nějakou soutěž? Nebo ses na Galerii příliš pozdě přihlásil/a? Nevadí! Taichi vyhlašuje Taichijské klání. Víc informací najdeš v jeho profilu.

1. 4. 2010

Doufám, že vám aprílový žertík nezpůsobil doživotní trauma. Nic se tu samozřejmě zavírat nebude, to by přece byla škoda ^_^

29. 3. 2010

Rukario se rozhodl zasponzorovat Galerii cenami do Minisoutěží. Děkujeme! ^_^

17. 3. 2010

Jak si někteří už všimli, je možné si v Profilu nastavit jaký jste pokémon. Pokud máte fakemona nebo hybrida, Galerie o něm pravděpodobně ještě neví: ozvěte se na Shoutboxu a všechno se spraví.
Prosím všechny holky, které si nedávno měnily profil, aby si zkontrolovaly jestli jsou tu pořád jako holky. Omlouvám se za chybu, která tohle způsobila.
Kdo má zájem, ať se koukne na připravovaná pravidla pro klíčová slova.

14. 3. 2010

Na klíčová slova se teď dá klikat... mimojiné. Případné chyby prosím hlaste na Shoutboxu.

7. 3. 2010

Další dlouho odkládaná aktualizace stránek se týká uživatelských profilů. Až si budete měnit avatar, nezapomeňte zmínit jeho autora.
Kromě toho už můžete zveřejnit svoji přezdívku na Skype či XMPP; MSN je pryč. A zkuste i tagy v profilu ^_^

16. 1. 2010

Omlouvám se za nesrovnalosti okolo soutěže, datum ukončení bylo trochu nejasné. Uzávěrka se proto posunula na středu 17. 1. (t.j. i ve středu se ještě bude dát přihlašovat).
Pokud už někdo hlasoval, rozdané hlasy může po uzavření změnit.

16. 12. 2009

Na hlavní stránku byl přidán Obrázek měsíce v ateliérech a vítězové galerijních klání (Soutěže a Minisoutěže).

14. 12. 2009

Všichni pokékreslíři a pokémalířky jsou zváni na první Galerijní sraz, který se bude konat 16. ledna v Praze! Víc informací je tuhle.

5. 12. 2009

Chceš v létě na Pokéčundr? Nejvyšší čas se přihlásit! Informace najdeš zde.

3. 12. 2009

Galerie má po čtyřech letech existence novou sadu pravidel.
Většinou je v nich jen trochu přesněji sepsáno to, co se stejně vyžadovalo i dříve. A i nadále platí, že se většinou stačí chovat slušně a poslechnout moderátora, když má nějakou připomínku.
Diskutujte v Shoutboxu ^_^

17. 11. 2009

Je tu první verze soukromých zpráv. Posílat se dají z uživatelské stránky příjemce.

15. 11. 2009

Je tu třetí Minisoutěž, tentokrát zimní!

12. 10. 2009

Včera byla vyhlášena první Minisoutěž. Kdopak ji asi vyhraje?

10. 10. 2009

Tak máme za sebou další soutěž. Bohužel se opět po nějaké ukázalo, že spousta hlasů se rozdává spíš pro kamarády než pro hezké obrázky. Nechci na nikoho ukazovat, ale prosím, zamyslete se trošku.
To, že tu někdo má spoustu kamarádů, každý ví. A je spousta možností, jak to dát najevo: v komentářích, oblíbenými obrázky, a podobně. Naopak u hlasování (a známkování obrázků) se prosím snažte hodnotit jenom ten samotný obrázek. Jak k tomu přijdou třeba autoři Honchkrow, Latios a Ninetales, Gaiy, Porychu, nebo i Cherrimky? Nemyslíte, že se měly aspoň některé z těchhle obrázků umístit mnohem líp? Nemyslíte, že je smutné, když se někdo snaží co může, a pak dostane jen dva tři hlasy?
Nikdo vás nenutí hlasovat pro obrázky, které se líbí ostatním. Tím míň pro obrázky, které se líbí lidem, kteří se o Galerii starají. Můžete hlasovat podle krásy obrázku, podle snahy, kterou autor vynaložil, nebo jeho zkušeností, nebo třeba podle toho jak se obrázek drží pravidel. Ale prosím, nehlasujte podle toho, s kým kamarádíte nebo koho by vám bylo líto. Jinak ty soutěže opravdu nemají smysl.

9. 10. 2009

Česká PokéGalerie od svého začátku fungovala i jako škola pro nové kreslíře. Poslední dobou si ale někteří návštěvníci stěžují na zápach terpentýnu a nedokončené obrázky, které někteří z našich žáků nechávají mezi vystavenými díly. Proto se správa Galerie rozhodla, že ke staré budově přistaví nové oddělení: Ateliéry.
V Ateliérech bude možné potkat aspirující umělce, stejně jako si prohlédnout případné náčrtky nebo nedokončená díla jejich učitelů. Občas se tu může objevit i nějaká ta hra pro zpestření dlouhé chvíle, jako jedněmi oblíbené a jinými zatracované poznávání vajíček; projekty jako Light & Dark a jiné generace vymyšlených pokémonů; nebo podobné obrázky, které nejsou zrovna umění. A protože jsme galerie internetová, mělo by být jednoduché přejít z jedné budovy do druhé, nebo se procházet oběma najednou.
Ale zpátky do reality. Ateliéry ještě nejsou dostavěné, zatím se můžete kouknout jak asi bude vypadat hlavní stránka. A komu se to nelíbí, ať se ozve.

27. 9. 2009

Změnila se stránka pro přidávání obrázků. Hlavně v tom, že se u dlouhého popisku objevilo pár otázek. Doporučuji na ně odpovídat co nejlíp – pozná se tak, že ses nad obrázkem zamyslel/a, a zvyšuje to šance na přidání obrázku.

12. 9. 2009

První vlna změn v Pravidlech: přečtěte si upravené podmínky na příslušné stránce. Komentáře pište na Shoutbox nebo na encukou@gmail.com.

31. 8. 2009

Co se vám na Galerii nejvíc nelíbí? Co byste změnili?
Odpovědi prosím posílejte na encukou@gmail.com.
(Proč? Vzhledem k tomu, že začínám novou školu v neznámém prostředí, asi nebudu teď pár týdnů mít na Galerii tolik času, kolik bych chtěl. Doufám, že nějaké větší problémy se ke mně e-mailem dostanou...)
—En-Cu-Kou

24. 6. 2009

Inzerát ze stránek Pokémon je zde!:
Hledá se kreslíř na nakreslení Létajicího Chatota s průhledným pozadím v barvách které by se hodily k oficialním artworkům od Kena Sugimoriho.
Není problém uveřejnit speciální poděkování nebo malý podpis autora.
Odměna: oficiální figurka Chatota cca 10cm a obrázek ve skinu PJZ.
Rozlišení max 160x115. Dekujeme předem :)
*Tyracroc* (tyracroc@pjz.cz)

31. 5. 2009

Je tu Shoutbox, který vás dostane!* (díky marketingovému oddělení za ten název ^^)
Současně s ním tu nově máme i náhledy ke komentářům, takže už nemusíte jen doufat, že máte <i>tagy</i> správně, ale můžete se rovnou podívat.
Děkuji všem dobrovolným i nedobrovolným β-testerům za testování.
* pouze v prohlížečích, které to umí

5. 5. 2009

Nuže, můžete si jít prohlédnout výsledky kartičkové soutěže!
Vítězům gratuluji, ostatním děkuji za účast. Krásných karet se nám sešla spousta, a každá bohužel vyhrát nemohla. Ale, jak by řekl každý správný hráč pokémonů, nevzdávejte to: v příští soutěži už to může vyjít!
Ty, kdo se umístili do desátého místa, prosím aby mi poslali mail na encukou@gmail.com, a domluvíme se s firmou Blackfire na předání cen.
Novou soutěž – tentokrát zase bez věcných cen – plánuju vyhlásit zítra. Budou v ní hrát roli úplně jiné kartičky.....
— En-Cu-Kou

27. 4. 2009

Dvacátá soutěž končí, a protože přilákala docela dost nováčků, bylo by asi dobré říct, jak se bude hlasovat.
Je to jednoduché – každý, kdo má při uzávěrce soutěže na Galerii obrázek, dostane pět hlasů, které může rozdělit mezi obrázky, které se mu líbí. Hlasuje se na stránce soutěže.
Upozorňuju že hodnotíte nejen nejhezčí obrázek, ale i to, jak se autor držel pravidel. A takyy nezapomeňte, že hodnotíte obrázek, ne jak kamarádíte s tím, kdo ho nakreslil.
Nově jsou tu tyto dvě pravidla, zmíněná při vyhlášení: zaprvé není možné hlasovat pro vlastní obrázek, a zadruhé bude každý moci jednomu obrázku dát maximálně dva hlasy.
Hlasování je anonymní, vaše volby vidím jenom já a na konci bude zveřejněný počet hlasů u každého obrázku.
Hlasování skončí za týden: v pondělí 4. 5. máte poslední šanci hlasovat.
Objevilo se tu několik individuí, kterým se očividně chce podvádět. Některým účtům, které vypadají jako by si je někdo vytvořil jen proto, aby mohl rozdat víc hlasů, jsem proto nedat právo hlasovat. A jak známo, když se kácí les, lítají třísky. Jestli jsem to udělal někomu, kdo by hlasovat měl, omlouvám se. Stížnosti prosím posílejte na encukou@gmail.com, na základě mailu se podívám do podrobnějších záznamů a snad zjistím, že některé případy nejsou podvody. (Jen tak orientačně – jde asi o 5 lidí, celkem menšina).
Zároveň se budu dívat i na alterega starších uživatelů – ať vás ani nenapadne s nimi hlasovat. Bububu.
Doporučuju si vybrat obrázky, pro které chcete hlasovat, předem. Při každém načtení hlasovací stránky se totiž náhodně seřadí – to aby někdo nebyl znevýhodněný pořadím svého obrázku.
Tak konec strašení, držím palce ^_^
— En-Cu-Kou

14. 4. 2009

Galerie se přestěhovala na nový server. Kdyby něco ještě nefungovalo, hlaste to.

27. 3. 2009

Dvacátou soutěž na Pokégalerii se rozhodla sponzorovat firma ADC Blackfire Entertainment, distributor pokémonních hracích karet v ČR. Konečně tedy soutěžíme o něco víc než o trofeje do profilů.
Vzhledem k zaměření sponzora je to soutěž kartičková: kreslí se kartičky, a kartičky se i vyhrávají.
Pro tuto soutěž budou mírně pozměněna pravidla hlasování: zaprvé nebude možné hlasovat pro vlastní obrázek, a zadruhé bude každý moci jednomu obrázku dát maximálně dva hlasy z pěti.
Zadání této soutěže určil sponzor, proto vítěz předchozí soutěže bude vybírat téma až pro tu další, jednadvacátou.
(pozn.: tato pravidla jsem určil ještě předtím než jsem věděl že Shiny soutěž vyhraju, viz historie Shoutboxu - to jen aby to nevypadalo že si nadržuju ^^; —En-Cu-Kou)
Nuže, doufám že je to dostatečná motivace ke kreslení, takže držím palce a pokémonu zdar! ^_^

16. 10. 2008

Konečně, po těch letech, je tu možnost nahrát novou verzi obrázků.
Snažte se to tu ze začátku nezaplavit lavinou nových verzí ^_^

13. 10. 2008

Že by se tu zase něco hnulo?
Nové soutěže už tu vyjmenovávat nebudu, je jich přehršel, a navíc jsou vidět na svojí stránce. Ale možná vás v příštích dnech či měsících čeká pár malých překvapení...

26. 12. 2007

Novinky tu moc nepracují, já vím. Ale žije to tu - soutěže Vyhynulí pokémoni, Přivítejte nový školní rok i Legendy už jsou minulostí, a začíná jubilejní desátá soutěž, Mimo svůj živel, kterou si pro vás vymyslela Umbreona. Tak nebuďte líní jako já a něco hezkého nakreslete ^_^

1. 9. 2007

S několikadenním zpožděním se na vědomost dává, že existuje oficiální pokémonní soutěž nazvaná Přivítejte nový školní rok s Pokémony!. Stačí nakreslit originálního pokémona, poslat ho na uvedenou adresu a můžete vyhrát třeba nové NDS. Takže abyste na to měli dost času, posunul jsem o měsíc konec naší tradiční soutěže. A navíc se klon té nové soutěže objevil i tady, abychom nebyli pozadu.

30. 8. 2007

Soutěž DDR a tancování je již nějakou dobu za námi, jenom tyhle novinky jsou trochu pozadu. Se zpožděním tedy gratuluji vítězům a děkuji všem, kdo se zúčastnili. A pokud nejsi jeden z nich, máš nejlepší šanci to napravit: Black_Diaraikia, která vyhrála první cenu, vymyslela téma pro novou soutěž - Vyhynulí pokémoni. Takže si zajděte pro své pastelky, štětce, křídy, pera, tablety, myši, jehly, nitě a vypsané fixy, a dejte si záležet!

2. 6. 2007

Stránka se přestěhovala k Enderovi. Nová adresa je teď fanart.pikachu.cz. Chvíli bude trvat, než tady budou všechny obrázky, ale jestli chceš něco přidat, tak sem.

15. 5. 2007

Tak, Anthro soutěž vyhrála Hiro, a pro další kolo vybrala téma DDR a tancování. Děkuji všem zúčastněným, gratuluji vítězům, a přeju hodně štěstí v další soutěži!
A teď tu pro vás máme důležitou zprávu od Yeny:
Hola PokéKřeslířky/ři!
Někteří z vás již slyšeli o projektu balíčku karet s tématikou pokémonů tety Yeny. Bohužel pozdě jsem si uvědomila, že tady jsou další, kteří na fórum na pikachu.cz nechodí a tudíž nebyli informování. Alespoň na křížek po funuse notifikuji i zdejší osazenstvo o této věci a odkazuji je na toto fórum pro další informace. Kdo by měl zájem, ať napíše do příslušného fóra, mě na ICQ naleznete v mém infu) nebo na email (také tam).
Které karty jsou ještě volné je vidět zde.
Yena

1. 1. 2007

Doufám že se vám rok 2006 povedl, ale i kdyby ne, je tu rok další a s ním spousta nových příležitostí!
S novým rokem tu například máme i novou soutěž: Ashelinka si pro vás tentokrát vybrala téma Anthro pokémoni. Více informací je jako vždy na stránce soutěže. Přeji hodně štěstí všem soutěžícím!
No a aby řeč nestála, rozhodl jsem se že stránka potřebuje tady a tam trošku opravit.... Jestli budete mít čas, napište na mail encukou@gmail.com seznam věcí, které se vám tu nelíbí nebo které chcete změnit, nebo třeba nějaký návrh na slovní hodnocení obrázků.... A možná že se mi z toho něco zalíbí a přidám to. Do předmětu prosím dejte slovo Galerie, ať se to líp třídí. Díky ^_^
Pan Smeargle
PF 2007

24. 12. 2006

Kvůli menším technickým problémům se Novinky na čas odmlčely, ale to neznamená, že se život na Galerii zastavil! Naopak, obrázků je tu stále víc, ať už mistrovských děl či těch, na kterých je co zlepšit.
Nuže, aby se to dostalo i do Novinek: Soutěž Pokémonní souboje vyhrála Kashua s obrázkem plným emocí, načež byla vyhlášena soutěž na téma Emoce, která je v pořadí už pátá.
No a aby bylo něco málo pod stromeček i na Galerii (tedy kromě obrázků od vás pro vás, jako třeba tohohle), hlasování v soutěži emocí se uzavírá právě dnes. Běžte se podívat, kdo všechno vyhrál ^_^
A taky tu je nějaké to trošku vylepšené hledání obrázků... Dovoluji si upozornit že čím méně má tvůj obrázek klíčových slov, tím líp se teď umístí, když ho někdo hledá.

20. 5. 2006

Hlasování soutěže o nejlepšího draka byla uzavřena, a vítězkou se stává Ashelinka! Gratuluji k další trofeji do kolekce!
Jak dopadl který obrázek, a že dělat porotu nebylo vůbec jednoduché, můžete zjistit na příslušné stránce.

18. 5. 2006

Tak, kiriban za 1000tou návštěvu nevyhrál nikdo, ale 1111tá byla Teysa.
BTW, konec hlasování dračí soutěže bude 20. května... Neboli pozítří ^_^

16. 5. 2006

Laprásek se nabídla nakreslit kiriban pro tisíctého návštěvníka. Co to znamená? Když budeš první kdo v Počítadle dosáhne čísla 1000, ozvi se na Shoutboxu, že jsi jako vyhrál/a a že bys chtěl/a nakreslit toho a toho pokémona v té a té pozici, a Lapy ti ho pak třeba nakreslí ^^
(Pokud tu nejsi registrován/a nebo pokud na kiriban narazíš když zrovna nebudeš přihlášen/a, pošli mail na encukou@gmail.com a přilož screenshot.)

14. 5. 2006

Tak, dnes tu pro vás máme Nastavení, kde si, jak název naznačuje, můžete nastavit co vám tyhle stránky budu ukazovat. Nápady a komentáře pošlete do Shoutboxu, třeba si je někdo přečte.

10. 5. 2006

Přihlášeným uživatelům se teď na hlavní stránce objevují personalizované seznamy obrázků. Kritiku a flamy směřované na mě pište do Shoutboxu....

7. 5. 2006

Vzhledem k tomu, že ke konci května možná bude kolem Galerie trochu zmatek, se hlasování dračí soutěže uzavře už 20. května. Vybírejte dobře! ^_^

6. 5. 2006

Tak nám skončila dračí soutěž. Všichni, kdo měli v Galerii obrázek, byli zase zařazeni do poroty a můžou hlasovat!

5. 5. 2006

Jak si už někteří z vás všimli, v pravé liště se objevil Shoutbox. Pokud chceš něco vzkázat ostatním, stačí tam to něco napsat a odeslat tlačítkem ">".
BTW, chaos okolo konce soutěže pokračuje, ale vypadá to že zítra už se bude dát hlasovat....

2. 5. 2006

To jsem vás hezky vystrašil, že? Ale teď vážně: na dokončení obrázků do soutěže máte ještě pět dalších dní, takže můžete klidně kreslit dál ^^

30. 4. 2006

Dnes přibylo na stránku pár novinek, takže pěkně popořadě:
Je možné, že se tu zároveň něco pokazilo, a tak tě prosím, abys dal/a vědět, pokud uvidíš nějakou chybu. (Tady je můj mail.)
Pan Smeargle
P.S. dnes je poslední šance se přihlásit do dračí soutěže... Takže jestli v ní ještě nejsi, rychle kresli!

9. 4. 2006

Začala nová soutěž, tentokrát o nejlepší ztvárnění dračího pokémona.

2. 4. 2006

Tak nám skončilo i hlasování o nejlepší Sheer Cold. Jak to dopadlo je vidět v příslušné sekci stránky. Děkuji všem zúčastněným, ať už slavným vítězům nebo čestně poraženým, a doufám že se přihlásíte i do další Soutěže!
Jo, Sui říkala, že nakreslení odměn jí bude chvíli trvat, ale časem budou....

6. 3. 2006

Jak jste si už možná všimli, obrázky se teď dají známkovat... Tak čile hodnoťte, ať pak víme které obrázky jsou nejlepší a které ne zas tak dobré ^_^ A nezapomeňte, i trojka je hezká známka...

1. 3. 2006

Tak nám skončila soutěž o nejlepší Sheer Cold. Všichni, kdo měli v Galerii obrázek, byli zařazeni do poroty. Hlasovat nebo si jen prohlédnout soutěžící obrázky můžeš tady.

22. 1. 2006

Na Galerii jsou teď napojen PikaDex (a jeho testovací verze). Pokud chceš mít svůj obrázek v pokédexu, nastav si u něj klíčová slova - u každého tvého obrázku je možnost Změnit informace. Používej samozřejmě jenom klíčová slova, která se vztahují k tvému obrázku.

4. 12. 2005

Jak můžete sami vidět, stránky se stále vyvíjí. Pokud máš nápad jak to tu vylepšit, něco se ti tu nelíbí nebo jsi dokonce našel/la chybu, nestyď se mi o tom říct ^_^
Pan Smeargle

29. 11. 2005

Spuštění stránky

Login

Přihlaš se:

Odkazy

Shoutbox

So 06. 04. 2024
Discord server anyone? Napiste ma Kormi1421 :D
St 03. 04. 2024
Tyhle blogy byly super. Škoda, že něco podobného už dnes moc nefunguje. Všichni jsou na Twitteru a Redditu. :D
Út 12. 03. 2024
health
Út 05. 03. 2024
jaký obor btw? já jsem mediální ilustrace
Út 05. 03. 2024
kolidea woahhh... trochu pozdě ale jak to dopadlo?
Po 19. 02. 2024
rip
Čt 15. 02. 2024
real
Čt 01. 02. 2024
WeeWee nekeceeej, tam možná budu nastupovat.... jsem tam už přijata, teďka čekám na výsledky z AVU. Sutnarka je skvělá škola.
St 22. 11. 2023
pika pika
So 21. 10. 2023
lupiku byl jsi šťouchnut
Út 03. 10. 2023
lolian doufam ze vis ze na tebe vzpominam... (ne creepy zpusobem) a taky na aksile kdykoliv vidim NCIS...

Hledání

Galerie

Seznam galerií
Seznam obrázků
[Avatar]
Re (137)
[Avatar]
Kyuubreon (79)
[Avatar]
JupiterSG (282)
[Avatar]
Nia Wolf (184)
[Avatar]
1elda1 (47)
[Avatar]
FireAnne (183)
[Avatar]
Marichu (118)
[Avatar]
Shayla (82)
[Avatar]
Sora Akihiru (35)
Mightyena Yena (91)
Ashelinka (96)
Raichátko (67)
Black_Diaraikia (19)
Vaporea (80)
Rentoraa Thunder (104)
aksile11 (253)
Hiroshine (24)
Latiosek2 (102)
Rukario Nakamura (47)
Kashua (30)
Pan Smeargle (13)
Ikahodo (11)
Lugia010719d1 (54)
naty108 (134)
Suicune Wolf (101)
En-Cu-Kou (45)
Miju Bery (25)
Frox26 (28)
Rosnička (19)
RAPTOR (65)
Sabrina Psypat (43)
Gardi (22)
Kocour (7)
saguaro (114)
Akillana (151)
b.dragon (35)
Charizardman (57)
Aston (17)
Raste (10)
Dragoniss (5)
Dark Ellie (23)
Maaya (27)
Marky (7)
Laprásek (56)
Grovajl (7)
Draaga (2)
Jeane (32)
Vitani (87)
sudowoodo (4)
Arcanine (3)