nelži. říkal jsi: ,,Já teda nevím, nezdá se mi že by tu bylo moc lidí co by člověka upálili za to, že někomu zapálí svíčku pro štěstí'' okultismus samozřejmě je náboženství. napovídá to už přípona -ismus. já nejsem hloupý. podstata okultismu je že věříš na různé nehmotné síly které můžeš ovládnout a s nimi uškodit nebo pomoci určité bytosti(černá a bílá magie). a i kdyby to nebylo náboženství určitě je to přesvědčení. a proč bude výhra nějakého přesvědčení (nebo náboženství) a ústupky jemu pro tenhle web zhoubné jsem vysvětloval už v nejdelším komentáři.
Misdreavus
Informace
Tak konečně obrázek do soutěže, trval mi asi týden, ale myslím že se mi docela povedl, jen pozadí jsem pořádný nedokázala vymyslet. Inspiroval mě seriál Bible Black.
- Datum vytvoření
- Čt 01. 10. 2009
- Poslední změna
- Čt 01. 10. 2009
- Dlouhý popisek
- Tak konečně obrázek do soutěže, trval mi asi týden, ale myslím že se mi docela povedl, jen pozadí jsem pořádný nedokázala vymyslet. Inspiroval mě seriál Bible Black.
- Klíčová slova
- Misdreavus
- Umístění
- Výstavní síně
- Oblíbenost
-
- Soutěž
- Tento obrázek byl 9. v Soutěži "Gijinka."
Komentáře
Prosím, přihlaš se. Pak můžeš přidávat komentáře.
(Jak? Podívej se do pravé lišty)
So 03. 10. 2009, 16:48:57
![[Avatar]](/avatars/2.png)
En-Cu-Kou
f: Nikdo tu neříkal nic o vzpomínkách na zesnulého. Nebo snad ano?
Jinak teda nevím co je na tomhle náboženského. Ona je snad magie náboženství?
So 03. 10. 2009, 15:18:29
![[Avatar]](/avatars/490.png)
filozof
pro ty co nechcou číst můj strašně dlouhý staus prozrdím že mám skype ultrafilozof, ale pokud se mnou chce někdo mluvit tak to musí říct napřed protože ho mám většinou vypnutý :-) BU: co je smutné? můžeš tu klidně napsat svoje výhrady k úvaze. rád si je poslechnu.
So 03. 10. 2009, 11:59:59
![[Avatar]](/avatars/120.png)
Nidoking
O.o Filozof, pocuj ty si obcas inteligentnejsi ako ja :) Tento nazor, jedine co mozem spravit je suhlasit ^^
Mas nejaky Skype? Mohli by sme si obcas pisat ^_^
So 03. 10. 2009, 11:15:41
![[Avatar]](/avatars/490.png)
filozof
RAPTORE, každý má právo na vlastní názor. a pokud to neuznáváš je mi naprosto jedno. :( ECK: 1. nevím proč bych se měl při vzpomínce na zsnulého ověšovat pentagramy a máchat rukama. jinak o obrázek mi opravdu nejde. já ale mluvím na FA s každým jako rovný s rovným, tak mi prosím udělej tu radost a zkus to taky. nenávidím když ze mě někdo dělá tupce :-( 2. protože se fan art nesmí stát stránkou orientovanou jedním náboženským směrem. podle mně by měl být FA nezávislý a náboženské debaty by se neměly připouštět. protože jestli se začne FA orientovat nějakým směrem bude to znamenat že nebude otevřený všem. měl by být otevřený všem, nemyslíš? no a pokud se stane tahle stránka okultistická bude nepřístupná lidem co okultismus nenávidí. jako třeba já. nábožensé debaty totiž znamenají první krok k zhroucení systému, protože když vyhrají příslušníci jakéhokoliv náboženství a ne příslušníci zastávající tabu debat o přesvědčení, je to první krok ke změně stránky podle toho náboženství, což se může stát když bude zastánců většina a budou mít vliv. a pak už bude československá-okultistická(budhistická,muslimská,křesťanská,taoistická ad.) pokégalerie pokémon. a pokud se to stane v tom vidím v chybu. zkrátka se snažím uchránit tuhle internetovou galerii aby měla náboženský podklad. prosím řekni mi co si o tom myslíš.
So 03. 10. 2009, 09:15:36
![[Avatar]](/avatars/120.png)
Nidoking
Ma trocha gumene ruky a tlste prsty ale inak super ^_^
Aj to pozadie sa mi paci ^_^
Pá 02. 10. 2009, 22:28:07
![[Avatar]](/avatars/170.png)
Rukario Nakamura
ECK: ale to ani ne, jen se snažím takovým nenápadným, i když trošičku drastičtějším způsobem, vysvětlit filozofovi, že rozhovor o magii u obrázku, který se jí přímo týká, je zcela v pořádku a o dost snesitelnější, než mnohé jeho naprosto nesmyslů plné komentáře, které tu v průhěhu svého působení rozdal. A tak by se mohl chovat trochu ohleduplně a to co se mu nelíbí nechat prostě být, není-li to přímo proti zdejším pravidlům.
Pá 02. 10. 2009, 22:12:23
![[Avatar]](/avatars/2.png)
En-Cu-Kou
Lugia(ζ⁵)₁₆: Myslím že o „černé“ magii tu zatím nepadlo ani slovo.
Rukario: Ale no ták, snížit se na ad hominem útoky?
filozof