Já t vnímám hlavně u těch barev - ten Absol je čistě bílej, jenže je osvětlenej sluníčkem. A slunce vrhá žluté světlo a to dělá stíny do studených odstínů. Jenže ten Absol má ty stíny černobílé, takovéhle stíny ani žádné světlo nedělá. Taky když si všímám té srsti, tak mě tam ta pravidelnost trochu "ruší". Po obvodu má ty chlupy úplně hladké, skoro připláclé k tělu. Kdyby mu jich třeba pár trčelo ven. Nebo se mi moc nelíbí to, že ten ocas a "sekáček" u hlavy má Absol úplně hladký, což vytváří takový nehezký kontrast se strukturou té černé srsti. A když už mluvím o těch stínech - zkus nerozmazávat úplně všechny, jen nějaké. Ve skutečnosti taky nemáš všechny stíny rozmazané :)
Líbí se mi snaha o použití textur a přiblížení se k pravosti materiálů (dřevo, kámen, srst) a mráčky, ty žeru :3 A tlama úžasná!
Ostatní víceméně sedí ale co mě bije do očí je ořez horní části obrázku ): Sice je to takový hezký zlatý řez, ale třeba by nevadilo, kdyby měl tu věc, co mu trčí z hlavy (prosím omluv mou neznalost nových pokémonů) celou. Pro zamezení disproporčnosti obrázku bych tim pádem přidala více prostoru napravo samozřejmě *wise ass blabla*
No, souhlasí s tím, co řekla dia, ona taková ta přehnaná pravidelnost se v těch tvých obrázkách poslední dobou objevuje až moc. Všude plynulé přechody, jasné barvy, i ty tvary jsou až nepřirozeně pravidelné. Zkus si s tím trochu víc pohrát :)
1elda1